22. listopadu 2007

Další festival fantazie ? Část druhá.


Sobota
Hned ráno dorazil můj přítel. Už v devět ráno! Příšerný čas pro někoho, kdo šel spát ve čtyři ráno. Byl docela překvapený, když zjistil, že nehodlám vstávat. Odešel tedy na nějakou přednášku o tvorbě RPG postay - nebo tak něco.
Vím, už vás to nudí, ale když jsem se konečně vyhrabala ze spacáku, skončila jsem i se zbytkem AI u DDR ^^ Ale nehráli jsme moc dlouho. Díky příteli jsem taky konečně pozřela nějaké normální jídlo. Nevím, jak to nazvat... možná snídaně, možná oběd ^^. Většinu odpoledne jsme strávili v anime místnosti. Odehrávalo se tam hodně zajímavých přednášek na různá témata. Akiko pomohla Naiseen najít prázdnou místnost, ve které se mohla realizovat při výuce Haruhi tanečku. Geralt pořizoval i nějaké video a slíbil ho sestříhat. Ale kdo ví, jestli to kdy bude.
Myslím si, že po tomto jsem hrála DDR, ale jistá si tím nejsem. Takže kdyby někdo věděl, co jsem dělala mezi osmou a desátou večerní, ať mi dá vědět ^^

Na desátou jsem dorazila do anime místnosti. Měla být přednáška o slashi. Ale byla o hodinu odložená. Vydali jsme se tedy na přednášku o seriálu Dexter. Přednášející ji měl skvěle připravenou. Byla to jedna z nejlepších přednášek, co jsem na FFS viděla.
No... a pak jsme šli na ten slash. Jak jen to říct... snad jen že... yaoi očividně není můj šálek čaje. A nejspíš ani nikdy nebude předpokládám.

Kvůli nedostatku spánku jsem byla docela unavená. Šla jsem spát už ve dvě.

Neděle
O tomto dni není moc co napsat. Většina lidí z AI odjela brzo ráno. Poslední jsme byli já, můj přítel a Serita. Jako první odjížděl Geralt někdy před osmou. Bez rozloučení!
Tělocvičnu jsme museli vyklidit do jedenácti hodin. Chtěli jsme stihnout vlak v jednu, takže jsme měli ještě dvě hodiny. Strávili jsme je v anime místnosti koukáním na Read or die. Taky jsme stihli ještě i přednášku o Candy Candy. Hrozně se mi líbila. Přednášela asi dvanáctiletá holčina, měla to úžasně připravené, nenudila, zaujala, skončila včas. Prostě paráda.
Vlak byl překvapivě přecpaný, asi jím odjížděla většina návštěvníků FFS. Celou cestu jsme prokecaly se Seritou. Ale hned jak jsme dorazili domů, tak jsem usnula jako špalek.

Dny, které jsem strávila na FFS pro mě byly obzvláště cenné a plné zábavy a radosti. Proto chci poděkovat všem, kteří se podíleli na tom, aby ty dny takové byly ^^

Žádné komentáře: