2. května 2008

Sraz lolitek Olomouc

Podle kalendáře je jaro, počasí by mělo být hezké, tak nastal čas uspořádat první letošní loli sraz. Organizace se ujala Pet a tentokrát nás sezvala do Olomouce.
Počasí toho dne bylo spíše podzimní - foukal vítr a pršelo. Sluníčko se ukázalo až později odpoledne.

Z Hradce jsem vyjížděla kolem osmé hodiny, do Olomouce jsem dorazila před desátou. Byla jsem překvapená, kolik se nás nakonec sešlo, čekala jsem mnohem méně lidí. Některá děvčata byla oblečená hodně nalehko. Musela jim být hrozná zima. Ale chápu, že musely ukázat, jaké mají krásné šaty :)

Po krátkém představování a objímání jsme vyrazili směrem do centra. Po cestě Pet aktivně fotila a dokonce vlezla do polorozpadlého domu, kde mohly byt moc krásné fotky, kdybychom měli lepší foťák. Takhle je většina fotek z toho místa tmavých, rozmazaných nebo nepřirozeně osvětlených bleskem.

V historickém centru se udělalo pár fotek u kašny a jelo se do obchodního centra Olympia. Tam jsme strávili většinu dne.
Po cestě jsem si nejvíc povídala s Laylou. Zjistili jsme, ze jsme stejně staré a máme společné i další věci :) Jako třeba anime a lolita módu :)

Nejdřív jsme si zašli na oběd. Dala jsem si výborný vepřový gyros s nudlema. Po jídle jsme si chvíli povídali a pak jsme vyrazili po obchodech.

Nejakčnější byla opět Pet, která se ztrácela a pak objevovala s různými zakoupenými předměty. Já jsem si koupila jen černé tričko s neznámou bishinkou.
Z Olympie jsme jeli vyprovodit Laylu a Aiko na nádraží a počkali jsme s nimi, dokud jim nepřijede bus. Zamávali jsme jim a vydali jsme se opět do centra hledat nějakou čajovnu. Po cestě jsme navštívili kostel a rozhlednu. Já jsem čekala dole, protože se mi nechtělo šlapat 300 schodů :)

Potom jsme konečně našli moc útulnou čajovnu a mohli si odpočinout po celodenním chození.
Moc dlouho jsme se ale nezdrželi, protože polovina z nás musela spěchat na autobus a druhá polovina šla k Hikaru koukat na yaoi ^^;
Já jsem byla mezi těmi, kteří jeli domu. Chci poděkovat Ludwigovi, ze se mnou počkal na vlak.

Žádné komentáře: